Ruszyła liga po feriach

Zaraz po feriach dzieci wróciły do treningów w swoich klubach i nieśmiało wystartowała runda rewanżowa RZLP. Nieśmiało, bo rozegrano tylko jeden mecz VIII kolejki. Do tego dorzucamy dwa zaległe mecze. Reszta drużyn jeszcze szlifuje formę. Zima nie jest sroga i zwolenników ruchu na świeżym powietrzu jest coraz więcej i mamy nadzieję, że liczba ta będzie rosła. Należy tu przede wszystkim pochwalić drużynę Orlika, która rozegrała do tej pory komplet meczów.

MECZE ZALEGŁE

II kolejka - Broń (Ustronie) - Radomiak 2-7

Bramki: Dobroń, Jastrząb dla Broni ; Molendowski 2, Staniewski 2, Gregorek, Jeżyna, Kozieł dla Radomiaka

IV kolejka - Junior - Radomiak 4-13